Salon+

Joico 4-astmeline intensiivhooldus- iga värvitööga tasuta!

2. jaanuar 2024

Kui oled kunagi mõelnud, miks just salongist tulles juuksed alati nii pehmed, läikivad ja siledad on, siis nüüd on aeg seda saladuseloori lõpuks kergitada. Meie juuksurite salarelv, Joico 4-astmeline intensiivhooldus on salon+ klientidele iga värvitööga tasuta. Meie kliendid armastavad seda- see parandab, tugevdab ja kaitseb juukseid sügavuti, võideldes samal ajal nende murdumise eest. 

See hooldus on ka paljude Eesti staaride lemmik. JOICO 4-astmeline intensiivhooldusega on oma juukseid salon+’is turgutanud näiteks Elina Born, Tanja Mihhailova, Tuuli Rand, Kristel Aaslaid, Marvi Vallaste, Eda Ines Etti, Liisi Eesmaa ja Lenna Kuurmaa.
 

staarid pärast joico 4-astmelist intensiivhooldust


 

Joico 4-astmeline intensiivhooldus koosneb neljast osast:

Samm 1

Esimese sammuna sügavpuhastavatame juukseid, et eemaldada juustest kloor, toodete jäägid ja mustus, mida tavaline šampoon välja pesta ei suuda.

Samm 2
Teiseks sammuks on juuste taaselustamine - selle käigus tihendatakse ja pehmendatakse juuste sarvkest, et see oleks vastuvõtlik järgnevateks maskideks. Samuti aitab teine etapp neutraliseerida värviprotsessi ammoniaagi jäägid ja peatada oksüdeerumine. Lisaks tasakaalustatakse juukse pH tase juukse juurtest otsteni. Peale taaselustamist on sinu juuksed pehmed, elastsed ja pusavabad.

Samm 3
Kolmanda sammuna taastatakse juuste esialgne tugevus. See samm vähendab murdumist ja kaitseb sinu juuksevärvi tuhmumise eest.  Samuti lisatakse juustesse proteiine, mis moodustavad juuste koostisest 80%, kuid kipuvad igapäevase töötluse käigus kaduma. Juuksed taastatakse sisemiselt ja värvimolekulidele antakse tugi, kuhu kinnituda. Juuste elastsus, läige ja üldine olukord paranevad ning neid on edaspidi mugavam käsitleda.

Samm 4
Neljandaks sammuks taastatakse juuste niiskustasakaal ja pehmendatakse juukseid. Lisaks suletakse juukse sarvkest, et anda neile mahtu, läiget ja eemaldada kahu.
 

Kogu protsess võtab aega ligikaudu 20 minutit ning selle käigus saad nautida lõõgastavat peamassaaži. Hoolduse tulemused on märgatavad kohe pärast esimest hooldust. Et tulemus ka koduse hooldamise käigus püsiks, ära unusta kasutada kodus Joico juuksehooldustooteid.

 
Kristel Aaslaid Salon+-is
 

Joico 4-astmeline intensiivhooldus on tasuta koos kõikide salon+ värviteenustega*. Broneeri oma aeg SIIT.
 

*välja arvatud ühe salgu värvimine

x
Kinkekaardid
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinkekaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
MASSUGU ISHIKAWA
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
SALONPLUS PRO
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi