Salon+

Hollandi stilist Sabrina Dijkman ja Katrin Sangla näitasid talviseid soengu- ja meigitrende

23. november 2017

Tallinnat külastas esmakordselt Hollandi soengukuninganna Sabrina Dijkman, kes on teinud töid Roberto Cavallile, Amsterdam Fashion Weekil ja Beneluxi Next Top Model saates. Töö on teda viinud New Yorki, Pariisi, Milaanosse ja Mosambiiki. Sabrina tutvustas salon+ juuksuritele soengutrende ning näitas lähemalt, kuidas luua glamuurseid, ent sasiseid lokisoenguid ning urbanistlikke krunnisoenguid.

Et trendikaid stiile täiustada, jumestas modelle sel korral ei keegi muu kui staarmeikar Katrin Sangla. Põnevate aksessuaaridega kaunistas modelle Turquoise Bulldog Jewelry ning riietuse stilistika tegi Maarja Siim. Vaata lõpptulemust galeriist! Tutvu täieliku pildivalikuga salon+ galeriis.

 

Sabrina Dijkman tõdeb, et moes on sel hooajal hooletud ja romantilised punutised. Ta soovitab pidude hooaja puhul, kuidas igaüks saab endale lihtsa vaevaga teha piduliku soengu. 

Kuidas teha kodus 10 minutiga pidulik soeng?

"Esiteks, mulle ei meeldi kui stiliseerimine võtab kaua aega, seega 10 minutit on täiuslik aeg. Mida ma teeksin, oleks esmalt tekstuuri tekitamine juustesse, eriti pealaele. Seega kasutaksin Alterna kuivšampooni või tekstuurispreid Alterna Perfect Texture Spray, et luua tekstuuri ja saaks teha kiire krunni või hobusesaba. Lihtsalt tõmba lõdvemaks pealmisi juukseid  ja saad  kiire tekstuurse ülespandud soengu, ilma et see näeks välja liiga hoolitsetud. See oleks täiuslik viis soengut teha," soovitab Sabrina Dijkman.

Küsisime Katrin Sangla kommentaare, mida pidude hooajal meigi puhul silmas pidada. Katrin Sangla ütleb:

Trendikas meik

“Jätkuvalt on trendikas terve jumega nahk ja nude toonid. Jumestus, mis pigem toob väja naise loomuliku ilu.  Alternatiiviks ja algavat pidude hooaega silmas pidades mõjuvad väga trendikalt moodsad metallikvärvi sinised ja rohelised lauvärvid  ning tumedad ning punakad matid huulevärvid. Trendikas on tuua välja oma isikupära, midagi mis sulle enda juures kõige rohkem meeldib. See võib olla tumedam kulmujoon või lainerijoon, mis rõhutab su silmakuju, kaunilt vormitud huuled või õrna õhetuse muljet jättev näonahk. Rõhuta seda, mida endas armastad.”

Soengu, riietuse ja meigi ühildamine

“Arvestama peaks tervikut. Jumestus pole eraldiseisev osa sinu välimusest. Soeng, meik ja riietus võiks tuua välja naise tugevamad omadused, väljendada tema isiksust. Riietuse ja jumestuse ühildumisel võiks arvestada stiili. Kui sul endal jääb teadmistest või inspiratsioonist puudu, lehitse vanu ajakirju või vaata Style.com uusi trende. Mulle endale pakub väga huvi nii moe- kui filmiajalugu. Vaadates eelmise sajandi iluideaale saan vaid aukartusega tõdeda millised andekad meeskonnad (disainerid, juuksurid ja jumestajad) nendega töötasid. Julget katsetamist kõigile!”

Vaata ka meeleolukat klippi saates Hooaeg

Tööde autorid: Heidy Helde, Aili Puss, Katrin Aavik, Jaanika Piiskoppel, Liisi Naarits, Merit Piibe, Irina Babenko, Monika Reimann, Maria Kostina, Oksana Kirilenko, Beatrisa Kokan
Modellid: Monika Paluoja, Josefine Vaher-Vahter, Nelery Rästas, Heidi Lees, Karolin Kärm, Liisa Surva, Liisa Mägi,  Helena Aavik, Mari-Liis Põld, Laura Kuusik, Eneli Sarv, Liis-Maria Šoris, Kadi Suits
Koolitaja: Sabrina Dijkman
MUA: Katrin Sangla
Stilist: Maarja Siim
Ehted: Turquoise Bulldog
Fotograafid: Andreas Aru, Evert Tali

Tutvu ka pidulike soengute tegemiseks Alterna tootevalikuga.

 

x
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
OUTLET
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
MASHA and THE BEAR
OUTLET
OUTLET
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
OUTLET
Tarvikud
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
OUTLET
Juuksehooldus
OUTLET
OUTLET
Juuksevärvid, -toonijad
OUTLET
OUTLET
Juuksevärvid, -toonijad
OUTLET
Kinke- ja kliendikaardid
Salongid
Kliendikaart
Blogi