Salon+

Fanola No Yellow VS No Orange šampoon

22. november 2021
Fanola pakub innovaatilisi juuksehooldustooteid igale juuksetüübile. Otsid sa veganitele sobivad tooteid, tõhusat värvikaitset, siledust, kohevust või briljantset läiget, Fanola tootesari ei vea sind alt. Lisaks pakub Fanola lahendusi enamlevinud probleemidele juuksehoolduses, näiteks hooldustooted rasusele peanahale, kõõma korral või juuste väljalangemist leevendav hooldus.

Fanola kõige populaarsemateks toodeteks on aastatega kujunenud toonivad šampoonid No Yellow ja No Orange.

Fanola No Yellow violetse pigmendiga šampoon on 100% vegan ning sisaldab mittetoksilisi violetseid koostisosi, mis muudavad juuksed heledamaks ja eemaldavad kollased alatoonid. Tulemus on märgatav juba pärast esimest pesu ning tooniv efekt püsib kuni 8 pesukorda.

Toonisid oma juuksed heledamaks kuid need vasekarva, oranžikad toonid häirivad sind? Fanola No Orange tuleb siinkohal appi. No Orange on parim sinise pigmendiga šampoon, sest see kõrvaldab juustelt kangekaelse oranži alatooni. Sinine šampoon sobib ideaalselt tumedamatele blondidele, pruunidele või mustadele juustele tehtud balayage toonimiseks ning triipude heledamaks muutmiseks.

Toonivate šampoonide erinevus on tegelikult väga lihtne – lilla pigment tõrjub juustelt kollakad toonid ja sinine eemaldab oranžid ja vasekarva varjundid.
 
Sinise pigmendiga šampoon – Fanola No Orange

Mis see on?
Oranži tõrjuv tooniv šampoon
Millistele juustele see sobib?
Brünettidele, tumedatele blondidele, hallidele ja plaatinablondidele juustele.
Mis on selle eesmärk?
Eemaldab juustelt soovimatud oranžid, vasekarva ja punakas toonid ja varjundid juustelt.
Kuidas kasutada?
Kanna märgadele juustele, masseeri vahule ja lase mõjuda 1-10 minutit. Loputa hoolikalt. Sobib kasutamiseks 1-2 korda nädalas, et eemaldada soovimatud varjundid juustelt.
 
Lilla pigmendiga šampoon – Fanola Vegan No Yellow

Mis see on?
Ülimalt õrn, vegan tooniv šampoon, mis ei sisalda sulfaate, silikoone ega parabeene. See sisaldab spetsiaalset violetset pigmenti, et toita juukseid ja neutraliseerida kollaseid varjundeid.
Millistele juustele see sobib?
Ideaalne naturaalsetele blondidele, plaatinablondidele, blondeeritud ja heledamaks värvitud juustele
Mis on selle eesmärk?
Šampoon neutraliseerib kollased alatoonid samal ajal juukseid niisutades. Tulemuseks on pehmed, siidised külma tooniga blondid juuksed.
Kuidas kasutada?
Kanna märgadele juustele, lase mõjuda 1-5 minutit ja loputa hoolikalt. Tugevama tulemuse saamiseks hoia juustel 5-15 minutit. Ideaalne kasutamiseks kord nädalas kollakate toonide neutraliseerimiseks.
 
Niisiis, mis on peamine erinevus?

No Yellow Vegan šampoon on blondide juuste parimaks sõbraks. See eemaldab juustelt kollased toonid andes neile perfektselt neutraliseeritud tulemuse.

Jäisete toonide saamiseks juustel või kaunite balayagede hooldamiseks soovitame kasutada segatuna No Yellow ja No Orange šampooni. Koostöös neutraliseerivad šampoonid kõik soovimatud varjundid juustelt andes tulemuseks veelgi külmema, jäise juuksevärvi.

No Orange šampoon on ideaalne brünettidele ning tumedatele blondidele juustele. Šampoon eemaldab juustelt kõik vasekarva varjundid ja annab tulemuseks imeliselt ashi tooni.  

Ikka ei tea kumba toonivat šampooni kasutada? Proovi mõlemat! Hetkel saad šampoonid osta -20% soodsamalt.

 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
TIGI BED HEAD FOR MEN
Näo- ja kehahooldus
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi