Salon+

Avasta uute Mowan Pure Shades efektvärvide võlu

10. detsember 2021
Hüvasti igavad juuksed, uued Mowan Pure Shades värvitoonid sinu juustes toovad erksust igasse päeva!
Pure Shades värvid on otseimenduvad efektvärvid, mis tänu Mowani Spectrum värvitehnoloogiale ja Keraveg 18 proteiinikompleksile annavad juustele erakordse, erksa, vibrantse, läikiva tooni ja püsivad juustes pikalt. 

Mowan on teinud aastaid uurimustöid ja tootearendust, mis on päädinud revolutsioonilise ja unikaalse juuksevärvi süsteemiga, mis tagab kõrge kvaliteediga, efektiivsed ja juustele turvalised lahendused.
Mowani suurepärased värvitulemused säästavad sinu juuste tervist.

Mowan Pure Shades efektvärvid on:
  • ammoniaagivabad
  • PPD ja resortsinoolivabad
  • SLS/SLES sulfaatide vabad
  • parabeenivabad

Ekstra eriliseks teeb selle sarja aga just värvide valik, mis on lausa uskumatult kaunis. Nii palju erinevaid nüansse ja toone.
Juuksed muutuvad justkui sama säravaks, kui kalliskivid. 
Värvid sobivad suurepäraselt kirgaste moetoonide lisamiseks, blondide toonimiseks või püsivärvi värskendamiseks. Kindlasti tuleb arvestada, et erksate ja pastelsete toonide puhul on parim tulemus eelnevalt helendatud või naturaalselt heledatel juustel.

Pure Shades sarjas on lisaks erilistele värvidele ka tooted, mis aitavad veelgi paremat tulemust saavutada.
MOWAN Pure Shades Clear - Värvitu kõrgläikega otseimenduv efektvärv. Kui seda imevigurit üksi kasutada, siis annab see juustele väga kauni läike. Koos Pure Shades värvitoonidega kasutades muutub juuksetoon pastelsemaks.
MOWAN Pure Shades Defining Spray - kasulik peale Pure Shades värviprotseduuri. Defining Spray silub juukse sarvkesta, lisades rohkelt läiget ja värvipigmentidele püsivust kuni 2-ks kuuks. Lisaks neutraliseerib see juukse pH, hooldab ja taastab juukseid Keraveg 18 aminohapetega. 
MOWAN Pure Shades Synergy Mousse Treatment - sügavalt taastav, vahu tekstuuriga intensiivhooldus. Võib kasutada iseseisvalt või segada Pure Shades toonidega, et värvipigmentide imendumist ühtlustada kogu juukse pikkuses. Pikendab värvi püsivust.

Vaata kõiki Pure Shades juuksevärve ja -toonijaid. Salonplus e-poes on üle 20 erineva Mowan Pure Shades tooni.


Parima Pure Shades värvitulemuse saavutamiseks on oluline, et tooteid kasutataks vastavalt juhistele. Kas teadsid, et juuksed tuleks peale pesu rätikukuivaks teha või kanda värv viimistlus- ja hooldusvahenditeta töötlemata kuivadele juustele? Värvi tuleb peale kanda piisavas koguses, olenevalt juuksemahust. Mõjuaja pikkusest sõltub tooni intensiivsus. Loputada tuleb sooja veega, peale seda saab juukseid hooldada sobivate värvikaitse vahenditega.

Mis on Keraveg-18?

Keraveg-18 on taimse keratiini kompleks, mis koosneb 18nest aminohappest, sealhulgas soja- ja kaeraproteiinidest, mis jäljendavad inimjuukse keratiinproteiine. Need aminohapped niisutavad samaaegselt juuste värvimisega ning taastavad ja tugevdavad juuksestruktuuri. Taimne alternatiiv loomsetele keratiinidele.
Lisaks teistele aminohapetele, mis toetavad juukseid, võib eraldi mainida:
  • juuksekiudu tugevdavat arginiini
  • vananemisvastase toimega seriini
  • kollageeni tootmist taastavat treoniini
  • niisutavaid ja saaste eest kaitsvaid siidiproteiine

Aastatepikkused uuringud ja tuhanded katseid on leidnud täiusliku kombinatsiooni mikropigmentidest, millel on kiirem mõjuaeg, tagavad erakordse katvuse ja erksad toonid koos kauakestva püsivusega. Seda tasub usaldada.
Ja kui sa ikka veel ei usu, et sellised suurepärased värvid võiks olemas olla, siis ei aita muu, kui ise järele proovimine.

Vaata siia, vali lemmik Pure Shades toon ja proovi ise!

Meie igatahes tõstame pöidlad üles, hüppame rõõmust lakke ja soovitame kogu hingest ka sul proovida!
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi