Salon+

5 nõuannet neile, kes värvivad enda juukseid kodus

7. september 2017
Juuksevärvide valik poeriiulitel võib võtta silme eest kirjuks. Kuidas teha õige valik erinevate brändide, värvide ning toonide vahel?
 
  • Kasuta kvaliteetset juuksevärvi!
Vastus on lihtne – vaata juuksevärvide koostisosi ning hoia eemale neist, mis sisaldavad ammoniaaki, parabeene ja resortsinooli. Näiteks Tints of Nature'i looduslike juuksevärvide unikaalne koostis sisaldab taimedest saadud ekstrakte, mis ei kahjusta juukseid. Nisuproteiin ning C ja E vitamiinid tugevdavad, kaitsevad ja niisutava juukseid juba värvimise ajal.
 
  • Vali õige toon!
Usu, et loomulikule juuksevärvile lähedane toon sobib Sulle kõige paremini! Ära muuda oma loomulikku värvi rohkem kui kahe tooni võrra. Kui soovid siiski oma juuksevärvi kardinaalselt muuta, katseta esmalt kergvärvi või tooniva juuksevärviga. Kui tulemus ei sobi, siis on juuksed õigepea taas endist värvi. Ajutise tulemuse saavutamiseks või olemasoleva värvi värskendamiseks sobivad ideaalselt toonivad ja hooldavad Kay Pro juuksemaskid. Erksate värvidega katsetamiseks soovitame Color Me efektseid salguvärve. Kui soovid hetkega peita värvi väljakasvu juuksejuurel, proovi Grey Free tooteid. Püsivärvi kasutades testi enne värvima hakkamist juuksevärvi ühe salgu peal - nii näed täpselt, millise tulemuse saavutad. Pea meeles, et toonijad-kergvärvid kantakse üldjuhul pestud, rätikuniisketesse juustesse ja püsivärvid kuivadesse juustesse!
 
  • Kasuta juuksemaski!
Vähemalt kaks nädalat enne juuste värvimist hakka kasutama juuksemaske. Juuksed võivad olla poorsed ja kahjustatud. Juuksemaski kasutamine täidab poorsed augud ja tänu sellele jaotub juuksevärv ühtlasemalt. Nii tagad kauni ja ühtlase värvitulemuse. Kui soovid, et Sinu juuksevärv oleks ka pärast värvimist ühtlane, siis ära pese oma juukseid üks või kaks päeva enne värvimist. Juuste loomulik rasu kaitseb peanahka ärrituste eest, mida võivad tekitada ammoniaaki sisaldavad juuksevärvid. Loe lähemalt, sellest, kuidas leida enda juustele sobiv mask siit.
 
  • Loputa juukseid jaheda veega!
Kui loputad juuksevärvi maha, siis kasuta jahedamapoolset vett. See silub juukseid ja aitab uuel värvil kauem säravana ja erksana püsida. Pea meeles, et värvitud juuksed on õrnad. Pärast juuste pesemist ei ole soovitav nn. rätikust turbanit pikaks ajaks pähe jätta. Parem pigista liigne vesi rätikusse ning raputa juuksed lahti. Oleks hea, kui juuste värvimise ning järgmise pesu vahele jääb vähemalt 2 päeva. Ka see aitab Sinu juuksevärvil kauem säravana püsida.
 
  • Investeeri kvaliteeti!
Kui oled saavutanud kadestamisväärselt kirka ning särava tooni, investeeri kvaliteetsesse šampooni ja palsamisse, mis aitavad seda säilitada. Kasuta juuksehooldusvahendeid, mis on mõeldud spetsiaalselt värvitud juustele ega lase juuksevärvil tuhmuda ja kuluda. Laialdase valiku tooteid värvitud juustele leiad salon+ e-poest ja salongidest, kus aitame välja valida just Sinu juuksetüübile sobivad tooted.
 
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Juuksevärvid, -toonijad
FARMAVITA
Juuksevärvid, -toonijad
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
Juuksevärvid, -toonijad
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
Tarvikud
Salongid
Soodustused
Teenused
Blogi