Salon+

12 parimat värvitrendi vanemstilist Liisi Naaritsaga

19. märts 2018
Vanemstilist Liisi Naarits vaatas üle selle aasta kuumimad trendid, mille seast leiad endale kindlasti isikupärase viisi välimuse värskendamiseks.
 
Rocca al Mare salongi vanemstilist Liisi Naarits
 
Lillad salgud, ametüsti värvi juuksejuured ja roosakas-kuldsed juuksed

Lillad salgud sobivad nii tumedatesse kui heledatesse juustesse. Kui Sinu juuksed on juba plaatinumblondid, võid värskenduseks paluda juuksuril üle värvida juuksejuured ametüst-lilla tooniga. Sedasi võid kindel olla, et oled trendikas. Kes ploomikarva tooni ei armasta ja tahaks midagi heledamat kanda, võib valida endale juuksuri juurde minnes õrna roosakas-kuldse juuksevärvi.
 

 Teksasinised, punakas-kuldsed ja soojad blondid juuksed

Kuigi oleme näinud palju neoontoone moodi tulemas, mõjuvad teksasinised juuksed väga unikaalselt. Sellegipoolest sõltub selle juuksevärvi valimine palju kandja end isikupärast. Punakas-kuldne juuksevärv mõjub seevastu sügavalt ja on mitmete kuulsuste lemmik, sealhulgas Emma Roberts. Soojad blondid juuksed, nagu Nicole Kidmanil, mõjuvad silmale pehmelt, jättes nahaga ühtlaselt kokku sulades naturaalse ja maheda mulje.
 

Kollakas blond, peenikesed blondid salgud ja punakas-pruunid juuksed

Emma Stone on valinud endale kollaka blondi juuksetooni vahelduseks varem trendikatele külmadele plaatinumblondidele juuksevärvidele. Karlie Kloss kannab selle aasta jätkuvat trendi - peenikesi blonde salkusid, mida tuntakse ka babylights nime all. Kes väga heledaid juukseid ei soovi, võib valida punakas-pruuni juuksetooni nagu on teinud näitleja Zoey Deutch.
 

Loomulikku tooni juuksed, balayage koos peenikeste blondeeritud salkudega ja blondi-halli segu

Naturaalsed toonid on väga trendikad, sest neid on lihtne kanda sõltumata sellest, kas oled päevitunud või mitte. Need mõjuvad neutraalselt, sest pole tonaalsuselt liiga soojad ega liiga külmad. Kombineerides balayage'i tehnikat koos peenikeste blondeeritud salkudega saavutab juuksevärv meeldiva sügavuse. Kasutades juustes korraga nii halli kui blondi, saavutad juuksuri juures ülimalt isikupärase lõpptulemuse. Eriti stiilselt mõjub seegi, kui juuksejuurtel jääb värv seejuures tumedam.
 
 
Kui oled enda jaoks välja mõelnud, milline võiks olla Sinu selle aasta värvimuutus, broneeri aeg mugavalt salonplus.ee iseteeninduses.
x
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
Näo- ja kehahooldus
Kinke- ja kliendikaardid
Kinke- ja kliendikaardid
ALTERNA MY HAIR MY CANVAS
Näo- ja kehahooldus
Tarvikud
FARMAVITA
Tarvikud
Juuksehooldus
HH SIMONSEN
Juuksevärvid, -toonijad
Juuksehooldus
Juuksevärvid, -toonijad
Näo- ja kehahooldus
RICH HAIR CARE
Juuksehooldus
Tarvikud
Näo- ja kehahooldus
Juuksehooldus
V76 BY VAUGHN
Salongid
Teenused
Soodustused
Blogi